Jdi na obsah Jdi na menu
 


GDPR

V souladu s obecným nařízením 2016/679 pocházející od Evropského parlamentu a Rady EU GDPR (General Data Protection Regulation) o ochraně osobních údajů schváleným v dubnu 2016 s účinností od 25. května 2018 souhlasím se shromažďováním a zpracováním osobních dat - jméno a příjmení, e-mailová adresa, telefonický kontakt, ulice a č.p., město, PSČ, doručovací adresa, IČ, DIČ, číslo účtu
za účelem vyřízení a odeslání objednávky z eshopu www.neposednaklubicka.cz přes registraci a zřízení osobního účtu zákazníka a zasílání obchodních nabídek Neposedná klubíčka, Irena Huvarová, Rakovecká 13a, 635 00 Brno, IČO 04863143 jako správcem osobních údajů.
V případě nesouhlasu budou osobní účet a registrace na www.neposednaklubicka.cz s veškerými údaji vymazány.
Tento souhlas uděluji dobrovolně a mám jej právo kdykoliv odvolat formou písemné informace zaslané na adresu správce nebo na e-mailovou adresu Irena.Huvarova@email.cz či poštou na adresu Irena Huvarová, Rakovecká 13 a, 635 00 Brno.
I v případě souhlasu se zasíláním obchodních nabídek mám možnost v rámci každého e-mailu zrušení zasílání nabídek a vyřazení e-mailové adresy z databáze.

Poučení o Vašich právech
Máte právo u naší organizace jakožto správce Vašich osobních údajů:
• požadovat přístup k osobním údajům,
• na opravu osobních údajů nebo na jejich výmaz,
• na omezení zpracování osobních údajů,
• vznést námitku proti zpracování osobních údajů,
• na přenositelnost osobních údajů,
• podat stížnost u dozorového úřadu,
• souhlas kdykoliv odvolat formou písemné informace zaslané na adresu správce nebo na e-mailovou adresu Irena.Huvarova@email.cz.
Podrobné informace o zpracovávání a ochraně osobních údajů na www.neposednaklubicka.cz
 

 
 


Přihlášení

Kategorie

Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< leden / 2021 >>


Statistiky

Online: 4
Celkem: 344627
Měsíc: 9219
Den: 237